Fyzika II - 2.díl učebnice pro ZŠ a VG - Světelné jevy,zvukové jevy

Fyzika II - 2.díl učebnice pro ZŠ a VG - Světelné jevy,zvukové jevy
Kód: 20-7034
Produktové číslo: 9788072302406
Nakladatelství: PRODOS
Autor: Pavel Banáš, Renata Holubová, Roman Kubínek
Kategorie: FYZIKA
Vaše cena:74,00 Kč
67,27 Kč bez DPH

Finální ceny se mohou lišit.

Popis

Počet stran: 64

Formát: 200x260 mm

Vazba: sešitová

Dvěma tématy, kterými se svazek intenzivně zabývá, jsou – jak již napovídá název – fyzikální fenomény světelných a zvukových jevů.

Učebnice zprostředkovává živé a nenásilné vpravení do světa přírodních jevů v širokých souvislostech – každá kapitola je doplněna samostatnými články o aplikaci předvedených fyzikálních poznatků, o historii jejich získávání a o přírodních jevech, které jsou jimi zachyceny.

Ilustrace Pavla Kantorka a Tomáše Kopřivy živě, vtipně a názorně doplňují apelativně napsaný text, který se nevyčerpává jen základním výkladem, ale opět obsahuje odkazy na mezipředmětové vazby (pravidelné kapitoly Fyzika a technika a Příroda kolem nás, poznámky pro učitele, odkazy na ostatní učebnice nakladatelství Prodos).

Jako už v prvních svazcích také zde najdete náměty na jednoduché výukové projekty, přílohy věnované zajímavým aplikacím, odkazy na literaturu i internetové zdroje, přehled důležitých pojmů, tedy veškeré náležitosti moderní učebnice.

Tematická sešitová kompozice umožňuje jednak velice komplexní a odstupňovaný pohled na učivo, jednak zajišťuje naprostou svobodu při tvorbě ŠVP.

Specifikace

Váha 0.196 kg
ROČNÍK ZŠ 7. ROČNÍK
Autor Pavel Banáš, Renata Holubová, Roman Kubínek
card_giftcard
Dárkové poukazy

 

store
Široká nabídka

 

schedule
Rychlé dodání

 

attach_money
Náhradní plnění