Získejte slevu 5% a více (pouze pro školy a učitele)

 

 

Nespolupracujete s námi?

 

NABÍDKA PRO ŠKOLY A UČITELE (VĚRNOSTNÍ SLEVA)

 

Pokud s námi ještě nespolupracujete, lze dojednat pro školu (i zvlášť pro učitele) výhodné obchodní podmínky včetně věrnostní slevy. Cenu zboží a služeb nenavyšujeme, dodržujeme ceny stanovené nakladateli. O všechny akce jednotlivých nakladatelství viz. TAKTIK, NOVÁ ŠKOLA, s.r.o., Nová škola - DUHA, Fraus, SPN, Oxford, Klett atp. - NEPŘIJDETE, při splnění podmínek nakladatelství vše dodáme (prosíme, pokud máte nárok na akci, napište nám to do poznámky). V případě zájmu o spolupráci a získání vyšší jak 5% slevy, zašlete informaci na mail: dupal@albra.cz, ozvu se Vám.

 

Pro začátek Vám věnujeme na nákup učebnic a pracovních sešitů 5% slevu viz dárkový poukaz níže včetně podmínek pro uplatnění. Minimální hodnota nákupu pro uplatnění slevy je stanovena na 4.000,- Kč s DPH (v případě spolupráce, sleva vyšší), slevu nelze uplatnit u nakladatelství TAKTIK (při odběru DO 15 ks nelze uplatnit tuto slevu, při odběru OD 15 ks a více nelze též uplatnit sleva, ale automaticky Vám ponížíme cenu ve faktuře dle platného katalgou nakladatelství o snížených cenách), dále nelze uplatnit slevu u nakladatelství ŠAFRÁN, VIVIDBOOKS, drogerie, papírenské zboží, globusy a tabulové nářadí.

 

Při nákupu nad 3.000,- Kč s DPH - DOPRAVA ZDARMA (v případě spolupráce, doprava zdarma)

 

 

Pro upřesnění: toto je speciální kód pro všechny zmíněné subjekty (po zadání kódu: SLEVA, okamžitě se Vám poníží celková cena nákupu)

Stav

card_giftcard
Slevové kupony

Věrnostní sleva a výhodné obchodní podmínky pro školy

 

store
Široká nabídka

Máme pro Vás více než 11.000 titulů a 180 nakladatelství

 

schedule

Rychlé dodání

Vaší objednávku zpracujeme v nejkratší době