Získejte slevu 5% a více (pouze pro školy a učitele)

 

PRO INFORMACI: Naši věrní zákazníci mohou vždy počítat s věrnostními slevami z předchozího roku, pokud nebylo ujednáno jinak.

  

Nespolupracujete s námi?

 

NABÍDKA PRO ŠKOLY A UČITELE (VĚRNOSTNÍ SLEVA)

 

Pokud s námi ještě nespolupracujete, lze dojednat pro školu (i zvlášť pro učitele) výhodné obchodní podmínky včetně věrnostní/množstevní slevy. Cenu zboží a služeb nenavyšujeme, dodržujeme ceny stanovené nakladateli. O všechny akce jednotlivých nakladatelství viz. TAKTIK, NOVÁ ŠKOLA, s.r.o., Nová škola - DUHA, Fraus, VIVIDBOOKS, SPN, Oxford, Klett, Cambridge.... - NEPŘIJDETE, při splnění podmínek nakladatelství vše dodáme (prosíme, pokud máte nárok na akci, napište nám to do poznámky). V případě zájmu o spolupráci (plánujete velké odběry) a získání vyšší jak 5% slevy na všechny učebnice a pracovní sešity, zašlete informaci na mail: dupal@albra.cz, ozvu se Vám.

 

Pro začátek Vám věnujeme na nákup učebnic a pracovních sešitů 5% slevu - dárkový poukaz níže, slevu nelze uplatnit u nakladatelství TAKTIK (při odběru DO 15 ks nelze tuto slevu uplatnit, při odběru OD 15 ks a více platí jiné cenové podmínky, kdy Vám automaticky ponížíme cenu UČ a PS ve faktuře, a to dle platného ceníku snížených cen TAKTIK (v přepočtu se jedná o slevu 5% - 20%)), dále nelze uplatnit slevu u nakladatelství ŠAFRÁN, VIVIDBOOKS, drogerie, papírenské zboží, globusy, tabulové nářadí a zboží, které již podléhá jakékoliv slevěMinimální hodnota nákupu pro uplatnění slevy je stanovena na 4.000,- Kč s DPH

 

Při nákupu nad 3.000,- Kč s DPH - DOPRAVA ZDARMA (v případě spolupráce, doprava zdarma)

 

Pro upřesnění: toto je speciální kód pro všechny zmíněné subjekty (po zadání kódu: SLEVA, okamžitě se Vám poníží celková cena nákupu)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stav

 

SLEVY

Množstevní slevy 

PRO ŠKOLY A UČITELE

            

ŠIROKÁ NABÍDKA

Máme pro Vás

okolo 180 nakladatelství

         

RYCHLE DODÁNÍ

Objednávky zpracujeme

v nejkratší možné době

       

NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Jsme přímým poskytovatelem

NP v plné výši ZDARMA