O distribuci

Nacházíme se ve městě Úvaly u Prahy (okres PRAHA-VÝCHOD) v ulici Havlíčkova 197.

ALBRA distribuce učebnic a školních pomůcek je s Vámi již 34 let na trhu. V roce 2018 se společnost stala chráněnou dílnou, kde nyní zaměstnáváme více jak 45 invalidních zaměstnanců OZP, kteří se starají o Vaše objednávky. V roce 2021 jsme získali status dodavatel náhradního plnění na dobu neurčitou (ověřený dodavatel prostřednictvím Ministerstva práce a sociálních věcí) – záruka dlouhodobé spolupráce. Zastřešujeme více jak 180 nakladatelství, přičemž mezi nejvýznamnější partnery patří nakladatelství NOVÁ ŠKOLA, s.r.o., FRAUS, Nová škola – DUHA, OXFORD, CAMBRIDGE, KLETT, SPN, FORTUNA, KARTOGRAFIE, PROMETHEUS a ALTER. Při obchodní spolupráci Vám zajistíme stejné akční podmínky, tj. MIUČ, IUČ, FLEXIBOOKS, 15+1 ZDARMA a AKČNÍ BONUSY – při splnění podmínek nakladatelství vše dodáme s objednávkou. V případě spolupráce se můžete těšit na věrnostní slevy (i v režimu náhradního plnění) a dopravu zdarma. Další výhodou je evidence nedodaného zboží a dodržování cen stanovených nakladateli.

KDE NÁŠ MŮŽETE NAVŠTÍVIT: Největší vzorkovou prodejnu učebnic, centrální sklad najdete v Úvalech u Prahy. Dále máme v České republice 6 prodejen (slouží i jako zásobovací, strategické body)kde si můžete učebnice zakoupit či vyzvednout. Najdete je ve městě Jihlava, Žďár nad Sázavou, Olomouc, Ostrava, Uherské Hradiště a Valašské Meziříčí.

Firma se snaží držet krok s potřebami škol, plně se přizpůsobuje jejich požadavkům a k přednostem patří skladové zásoby, které umožňují kompletnost dodávek a pružné zásobování.

O správném směru svědčí stovky spokojených škol, několikatisícových trvalých zákazníků, ale i velké množství zákazníků, kteří se při hledání lepších podmínek vracejí zpět.

Všichni pracovníci firmy ALBRA spol. s r.o. se těší na každého zákazníka a jsou připraveni poskytnout své nabízené služby.

Prodejní doba hlavního skladu a vzorkovny v Úvalech: Po až Pá: 06:30-14:30 hod. Ostatní se dozvíte v sekci kontakty.

Stav

 

SLEVY

Množstevní slevy 

PRO ŠKOLY A UČITELE

            

ŠIROKÁ NABÍDKA

Máme pro Vás

okolo 180 nakladatelství

         

RYCHLE DODÁNÍ

Objednávky zpracujeme

v nejkratší možné době

       

NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Jsme přímým poskytovatelem

NP v plné výši ZDARMA