Víla ze šátečku

Kód: 479-002
Produktové číslo: 9788075632234
Nakladatelství: TAKTIK
Autor: Zuzana Kubašáková
Kategorie: Mateřské školy
Vaše cena:290,00 Kč
263,64 Kč bez DPH

Finální ceny se mohou lišit.

 

AKČNÍ ZBOŽÍ VE SLEVĚ se nevztahuje na NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

(po přihlášení a zaškrtnutí NP - ANO, zobrazuje se výchozí cena bez slevy)

Popis

Počet stran:95

Formát: B5

Vazba: pevná

Druhá knížka pohádek pro malé i velké je volným pokračováním úspěšné knížky Skřítek v pyžamku. Provede vás světem každodenních dětských situací v 13 nových pohádkách. Hlavní hrdinové se vypořádají s trénováním výslovnosti hlásky R, s okousanými nehtíky, s nechutí dělit se o houpačku s jinými dětmi, s nočním utíkáním z postýlky a s dalšími dětskými trampotami.

Ríša vyskočil ze skříně zahalen do velikánského růžového šátku. Koukaly mu jen oči. Vypadal jako arabský princ připravený k boji. „Jsi obklíčena, pif, paf,“ mířil Ríša na mamku vařečkou. Sundal si šátek a začal omotávat maminku a svou malou sestřičku. Maminka si položila děvčátko na hruď a vůbec jí nevadilo, že je Ríša omotává.

I vy chcete vědět, jak to bylo s Vílou ze šátečku? Ve stejnojmenné knížce o ní najdete celou pohádku, jakož i další příběhy o dětských trampotách a drobných zlozvycích a zároveň rady pro rodiče i samotné dětičky, jak je zvládnout. Autorka používá jazyk a slovní spojení, kterým rozumějí i malé děti, proto jsou jim příběhy blízké a známé. Knihu doplňují nádherné ilustrace a fotografie skutečných dětiček, které se proměnily v pohádkové hrdiny z příběhů.

card_giftcard
Dárkové poukazy

 

store
Široká nabídka

 

schedule
Rychlé dodání

 

attach_money
Náhradní plnění