Slovíčka na kartičkách 2 - Anglická základní slovní zásoba - 1 000 slovíček

Slovíčka na kartičkách 2 - Anglická základní slovní zásoba - 1 000 slovíček
Kód: 130-003-2
Produktové číslo: 8594022782140
Nakladatelství: FRAUS
Autor: kolektiv autorů
Kategorie: ANGLIČTINA
Vaše cena:169,00 Kč
139,67 Kč bez DPH

Finální ceny se mohou lišit.

Popis

Formát: A4

Tato sada obsahuje 1 000 základních slov rozdělených do 50 lekcí.

Slova byla pečlivě vybrána na základě jejich frekvence, dále pak též s ohledem na použitelnost v typických projevech začátečníků až mírně pokročilých.

Každá lekce obsahuje 20 slovíček a tvoří lexikální, tematický či gramatický celek, takže se jednotlivá slova neučíte izolovaně, ale vždy spolu se synonymy, antonymy, v rámci širšího tematického okruhu apod.

Slovíčka jsou vytištěna po 35 na stránce formátu A4 a seřazena podle slovních druhů. Pokročilí studenti mohou postupovat v uvedeném pořadí, mírně a středně pokročilým studentům doporučujeme vystřihnout všechna slovíčka, seřadit je podle úrovní obtížnosti a zaměřit se nejdříve na příslušnou úroveň, než postoupí dále.

Velmi efektivní metodou je následující postup:

*1) Vezměte si 10 vystřižených slovíček podle své úrovně s sebou ráno do školy či do práce a učte se je, kdykoliv Vám zbude trocha času. Procvičujte slovíčka oboustranně, tzn. jak z anglické, tak i z české části, a učte se je nejen izolovaně, ale pokuste se vždy užít slovíčko v krátké větě.

*2) Na konci dne se z těchto deseti slovíček vyzkoušejte a vyřaďte ta, u kterých jste si zcela jisti, že je dobře ovládáte (jak z angličtiny do češtiny, tak obráceně). Ta, která zatím neovládáte, použijte druhý den a doplňte je novými slovíčky, abyste měli opět soubor deseti kartiček.

*3) Na konci týdne se vyzkoušejte ze všech slovíček, která jste se učili v uplynulém týdnu, a ta, která neovládáte, přiřaďte do nenaučených slovíček pro příští týden.4) Stejné přezkoušení proveďte na konci měsíce.5) Po úspěšném zvládnutí dané úrovně obtížnosti přistupte k úrovni vyšší.6) Domluvte se se spolužákem, kolegou či rodinným příslušníkem a zkoušejte se ze slovíček navzájem.

Specifikace

Váha 0.44 kg
ROČNÍK ZÁKLADNÍ ŠKOLY
Autor kolektiv autorů
card_giftcard
Dárkové poukazy

 

store
Široká nabídka

 

schedule
Rychlé dodání

 

attach_money
Náhradní plnění