Školní anglický slovník (anglicko-český,česko-anglický) ZELENÝ

Školní anglický slovník (anglicko-český,česko-anglický)  ZELENÝ
Kód: 069-111
Produktové číslo: 9788086002989
Nakladatelství: FIN PUBLISHING
Autor: kolektiv autorů
Kategorie: Anglický jazyk
Vaše cena:210,00 Kč
190,91 Kč bez DPH

Finální ceny se mohou lišit.

 

AKČNÍ ZBOŽÍ VE SLEVĚ se nevztahuje na NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

(po přihlášení a zaškrtnutí NP - ANO, zobrazuje se výchozí cena bez slevy)

Popis

Počet stran: 544 stran

Formát: 105x145mm

Vazba: lepená, lamino

téměř 20 000 hesel, slovních vazeb, idiomů a frází

Slovník svým rozsahem pokrývá slovní zásobu angličtiny vyučované na základních a některých středních školách a obsahuje i slovní zásobu z běžného života.

Je užitečnou pomůckou nejen při výuce anglického jazyka na těchto typech škol, ale i pro všechny, kteří se potřebují správně anglicky vyjadřovat a správně číst. Kvalitní sazba s větší velikostí písma umožňuje pohodlné a rychlé vyhledávání. V obou částech slovníku jsou četné ilustrace, které mají ještě více usnadnit pochopení významu slov, „zviditelnit“ rozdíly včetně příbuzných slov a také osvětlit různé významy, včetně významů přenesených. Ilustrace tady vytváří výrazný obraz významu slova ve vědomí, pomáhá vytvořit asociativní řady a urychluje zapamatování. U většiny anglických ekvivalentů v části česko-anglické (zejména tam, kde by si uživatel nemusel být jist) je uváděna i anglická výslovnost.

Znaky pro přepis výslovnosti jsou mezinárodní (kromě některých znaků pro samohlásky), a to z důvodů studijních, aby uživatel pracoval se stejnými znaky, jaké nachází v anglických učebnicích a anglických nebo amerických výkladových slovnících. Díky nižší hmotnosti a velikosti formátu se snadno vejde do školní brašny i tašky a je neustále poruce.

Specifikace

Váha 0.27 kg
ROČNÍK ZÁKLADNÍ ŠKOLY
Autor kolektiv autorů
card_giftcard
Dárkové poukazy

 

store
Široká nabídka

 

schedule
Rychlé dodání

 

attach_money
Náhradní plnění