O nás

Albra - prodej knih a učebnic

NĚKOLIK SLOV O FIRMĚ

Firma se nachází v objektu 197 Úvaly u Prahy, ulice Havlíčkova.

V uvedeném objektu byla provozována hospoda a v druhé polovině krajské středisko zásobování učebnicemi pro Středočeský kraj. Činnost zásobování učebnicemi v roce 1991 v uvedeném objektu převzala Alena Brajerová, která se dále zabývala zásobováním škol učebnicemi. Firma ALBRA – Alena Brajerová. Po zrušení hospody v r. 1997 je celý objekt využíván pro distribuci učebnic. Postupně se činnost rozšířila i na nakladatelskou činnost, většinou učebnicového charakteru. V současné době není nakladatelská činnost zanedbatelná, i když není hlavním posláním firmy. Redakce ALBRA  se nachází v sídle společnosti. Firma se řadí mezi jedny z větších distributorů v ČR. Vydává ojedinělý katalog všech vydávaných učebnic, řazených podle nakladatelství a předmětů. Od r. 2000 je vydáván čtvrtletník, časopis Společenskovědní předměty. Firma měla pět prodejen a to v Praze, Ostravě, Uherském Hradišti, Žďáru nad Sázavou a Olomouci. Po povodních v Praze v r. 2002 byla zatopená prodejna v Praze zrušena. V současné době má 6 prodejen a to v Jihlavě, Olomouci, Ostravě, Uherském Hradišti, Valašském Meziříčí a Žďáru nad Sázavou.

V roce 2006 došlo ke změně prvé stránky katalogu a byl dán do provozu nový internetový vyhledávač s možností přímého objednávání učebnic, který máte zrovna otevřen.

Firma se snaží držet krok s potřebami škol, plně se přizpůsobuje jejich požadavkům a k přednostem patří skladové zásoby, které umožňují kompletnost dodávek a pružné zásobování.

O správném směru svědčí nejen spokojenost zákazníků, několikatisícových trvalých zákazníků, ale i velké množství zákazníků, kteří se při hledání lepších podmínek vracejí zpět.

Všichni pracovníci firmy ALBRA spol. s r.o. se těší na každého zákazníka a jsou připraveni poskytnout své nabízené služby.

Prodejní doba hlavního skladu a vzorkovny v Úvalech: Po až Pá: 06:30-14:30 hod.

 

card_giftcard
Slevové kupony

Věrnostní sleva a výhodné obchodní podmínky pro školy

 

store
Široká nabídka

Máme pro Vás více než 11.000 titulů a 180 nakladatelství

 

schedule
Rychlé dodání

Vaší objednávku zpracujeme v nejkratší době

 

 

attach_money
Náhradní plnění

Jsi ŠKOLA a hledáš dodavatele NP?

V případě potřeby nás kontaktujte