Job Matters A2-B1 - gastronomy + mp3 ke stažení zdarma na www.fraus.cz

Kód: 130-988
Produktové číslo: 9788072389957
Nakladatelství: FRAUS
Autor: Neil Deane, Mgr. Martina Hovorková
Kategorie: ANGLIČTINA
Vaše cena:219,00 Kč
199,09 Kč bez DPH

Finální ceny se mohou lišit.

Popis

Vazba: sešitová

Formát: 195 x 260

Učebnice je určena učňům a studentům vzdělávacích zařízení příslušného zaměření, kteří se připravují na profesi v uvedených oborech, ale také řemeslníkům používajících profesní angličtinu.

Nadstavbový kurz vhodný zejména pro výuku odborné angličtiny na středních odborných učilištích připravujících profesionály v oboru gastronomie.

Mohou jej však využít také provozní zaměstnanci a nižší management podniků veřejného stravování a hotelnictví.

Učebnice obsahuje celkem 20 strukturovaných lekcí. Tematicky pokrývá základní (Hotel reservations, The tools of the kitchen and restaurant) i specifická odvětví oboru (British tea tradition, Commercial catering).

Velmi užitečným oddílem učebnice je abecední slovníček, který shrnuje odbornou slovní zásobu z probraných tematických oblastí. Další součástí jsou mp3 ZDARMA v on-line podpoře s nahrávkami rozhovorů a textů. V neposlední řadě je zde třeba zmínit elektronickou příručku učitele, která je zde umístěna též v materiálech ke stažení.

Učebnice řady Job matters se vyznačují následujícími charakteristikami:

** Forma - Moderní layout spolu s bohatým fofografickým a ilustračním materiálem umožňují aktuální výuku oborové angličtiny přizpůsobneou potřebám studentů.

** Přehlednost - Každá Unit odpovídá jedné dvoustraně; studenti se budou v knize snadno orientovat.

** Provázanost s praxí - Odborně zaměřená témata z každodenního pracovního života zvyšují motivaci.

** 4 Sklills - Rovnoměrné upevňování všech 4 řečových dovedností, tj. mluvení, psaní, poslech s porozuměním a čtení s porozuměním.

** Slovní zásoba - Přehledné uspořádání oborové slovní zásoby usnadňuje její osvojení.

** Mezinárodní formát - Výstupní úroveň odpovídá úrovni B1 Společného evropského referenčního rámce. Kurzy rozvíjejí všechny čtyři základní řečové dovednosti: * mluvený projev, * psaní, * poslech, * čtení s porozuměním. Zvýšená pozornost je přitom věnována mluvenému projevu a poslechu. Hlavním cílem je osvojení, rozšíření a upevnění oborové slovní zásoby a frazeologie.

Specifikace

Váha 0.136 kg
ROČNÍK STŘEDNÍ ŠKOLY
Autor Neil Deane, Mgr. Martina Hovorková
card_giftcard
Dárkové poukazy

 

store
Široká nabídka

 

schedule
Rychlé dodání

 

attach_money
Náhradní plnění