Člověk jako občan a světoobčan

Člověk jako občan a světoobčan
Kód: 068-89
Produktové číslo: 9788071822585
Nakladatelství: NAKLADATELSTVÍ OLOMOUC
Autor: Přemysl Šil, Jana Karolová
Kategorie: SPOLEČENSKÉ VĚDY
Vaše cena:200,00 Kč
181,82 Kč bez DPH

Finální ceny se mohou lišit.

Popis

Rok vydání : 2011

Počet stran : 224 + 37 volných pracovních listů

Vazba : Brožovaná

Moderně pojatá učebnice politologie, práva a mezinárodních vztahů pro čtvrtý ročník středních škol je určena zvídavým žákům a učitelům, kteří se snaží vytvářet zajímavé a pestré hodiny. Je rozdělena do 11 lekcí, z nichž každá obsahuje v žákovské části knihy žákovský list (s úvodním mottem, cíli lekce, popisem jejího průběhu a úkoly), přílohy a čítanky (vztahují se k zadaným úkolům) a shrnutí (s nejdůležitějším učivem).

Učitelská část obsahuje podrobně zpracovanou metodiku ke všem lekcím, včetně cílů, pomůcek a metod. Součástí knihy je také sada volných listů (ve složce na vnitřní straně desek) s losovacími kartičkami, testy znalostí a pracovními listy pro aktivity. Kniha vychází z platné verze RVP G (resp. RVP GSP), jehož požadavky na očekávané výstupy i učivo splňuje.

V učitelské části je proto také návrh učebních osnov pro 4. ročník ZSV pro tvorbu školního vzdělávacího programu. Kniha uzavírá řadu stejně pojatých učebnic ZSV autorů Přemysla Šila a Jany Karolové, vydaných Nakladatelstvím Olomouc pod názvy Člověk jako osobnost (psychologie), Člověk ve společnosti a v ekonomickém životě (sociologie a ekonomie) a Člověk na cestě k moudrosti (filosofie a etika).

Specifikace

Váha 0.276 kg
ROČNÍK STŘEDNÍ ŠKOLY
Autor Přemysl Šil, Jana Karolová
card_giftcard
Dárkové poukazy

 

store
Široká nabídka

 

schedule
Rychlé dodání

 

attach_money
Náhradní plnění