AutoCAD 2000 - učebnice pro SŠ

- 49 %
AutoCAD 2000 - učebnice pro SŠ
Zlevněno
Kód: 77-298
Produktové číslo: 9788072262298
Nakladatelství: COMPUTER PRESS
Autor: Petr Fořt, Jaroslav Kletečka
Vaše cena:110,00 Kč
100,00 Kč bez DPH
Výchozí cena: 217,00 Kč

Finální ceny se mohou lišit.

 

AKČNÍ ZBOŽÍ VE SLEVĚ se nevztahuje na NÁHRADNÍ PLNĚNÍ (zobrazuje se výchozí cena bez slevy)

Popis

DO VYPRODÁNÍ SKLADOVÝCH ZÁSOB

Počet stran: 438

Formát: 176×250 mm

Vazba: brožovaná

Nedílnou složkou výuky na našich středních odborných školách jsou grafické návrhové systémy. Jedním z nejrozšířenějších softwarových produktů z této oblasti je program AutoCAD, kterému se v jeho opět vylepšené verzi s označením AutoCAD 2000 učebnice věnuje. Svým pojetím je ale učebnice z větší části použitelná i pro verze starší.

Středoškolská učebnice AutoCADu 2000 zkušených autorů a pedagogů Petra Fořta a Jaroslava Kletečky přináší praktické návody práce s AutoCADem a nejzákladnější postupy pro efektivní práci s ním. Jedná se o klasickou učebnici se spoustou příkladů, procvičovacích úkolů, názorných ukázek a hlavně s přehlednou strukturou vysvětlování jednotlivých problémů, kdy každý probíraný celek obsahuje teoretické základy problému, rozšířené o praktickou aplikaci. Oproti předchozí verzi učebnice pokládá toto vydání větší důraz na vizualizaci, kterou nová verze AutoCADu umožňuje. Kniha je určena především studentům středních odborných škol, ale věříme, že obohatí práci i nejednoho zkušeného praktika.

Do 14 kapitol autoři začlenili témata od nejjednodušších postupů, věnujících se ovládání produktu (práce se soubory, nastavení, úprava souřadnic a další), přes základy technického kreslení, úpravy objektů, šrafování, zpracování textu, kótování až po profesionální využití AutoCADu pro modelování a vizualizaci objektů.

Specifikace

Váha 0.23 kg
ROČNÍK STŘEDNÍ ŠKOLY
Autor Petr Fořt, Jaroslav Kletečka
card_giftcard
Dárkové poukazy

 

store
Široká nabídka

 

schedule
Rychlé dodání

 

attach_money
Náhradní plnění