Anglická frázová slovesa (kapesní)

Kód: 069-18
Produktové číslo: 9788086002590
Nakladatelství: FIN PUBLISHING
Autor: kolektiv autorů
Kategorie: Anglický jazyk
Vaše cena:180,00 Kč
163,64 Kč bez DPH

Finální ceny se mohou lišit.

 

AKČNÍ ZBOŽÍ VE SLEVĚ se nevztahuje na NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

(po přihlášení a zaškrtnutí NP - ANO, zobrazuje se výchozí cena bez slevy)

Popis

Počet stran: 448 stran

Formát: 85x120mm

Vazba: lepená lamino

téměř 3 500 frázových sloves

Anglická frázová slovesa v kapesním formátu jsou textově identická s Anglickými frázovými slovesy ve formátu 120x170 mm. Díky malé hmotnosti a malému formátu se snadno vejdou do kapsy i tašky a jsou užitečným pomocníkem všem, kteří je potřebují mít neustále poruce. Přes kapesní formát mají dobře čitelný text a neunavují oči.

Frázová slovesa jsou obecným rysem anglického jazyka a běžnou součástí každodenní komunikace mezi rodilými mluvčími. Těm, kteří se učí angličtinu jako druhý jazyk, způsobují frázová slovesa vždy problém v tom, jak a kdy je správně používat. Frázová slovesa jsou považována za obtížná a někteří studenti se jejich používání vyhýbají. Existuje však mnoho kontextů, kde použití frázového slovesa je prostě nejvhodnějším a nejpřirozenějším způsobem k vyjádření myšlenky, a tak všichni, kteří komunikují v angličtině, by měli být k používání frázových sloves co nejvíce povzbuzováni.

Tento slovník poskytuje podrobné informace o správném použití a pochopení frázových sloves a jejich idiomů jednoduchým a srozumitelným způsobem.

Specifikace

Váha 0.155 kg
ROČNÍK ZÁKLADNÍ ŠKOLY
Autor kolektiv autorů
card_giftcard
Dárkové poukazy

 

store
Široká nabídka

 

schedule
Rychlé dodání

 

attach_money
Náhradní plnění